Trapasy

18. května 2017 v 16:41 |  Květen 2017
Trapasy se určitě nevyhejbají nikomu, ale troufám si tvrdit, že dochází na rozličných místech . Mě se tohle nestává a vyhradním dějištěm trapasů je brigáda . Nevim , co si tam o mě za ty roky myslí,ale radši to vědět nechci .
Jednou mě jeden vysoce postavenej manažer představoval nový brigádníky . Samozřejmě,že ze začátku vykání , jenže jeden mi řek "dobrý den" a já automaticky "ahoj " ani nevim proč . Manažer vytřeštil oči a on se taky díval celkem zaskočeně .. nebylo by to tak hrozný , kdyby tam nebyl druhej brigádník , kterýho mi přestavili jako prvního a já mu vykala . Každopádně toho, co jsem mu tykala jsem tam už nikdy neviděla .
Pak tu byl jeden kluk , kterej se mi líbil , podal mi ruku s já nějak "zapomněla "jí pustit .. samozřejmě,že u toho opět byl onen zmíněnej manažer a tvářil se jako kdyby mě chtěl jednu vrazit , protože " tohle na pracovistě nepatří"
A nejčerstvější věc se mi stala včera : přivedli mi novýho "doprovázeče " ke kolegům ,tak jsme si podali ruku, přestavili se a on se hned zeptal kam mě má doprovodit , moje odpověď byla taková, že to vyznělo jakože mě má doprovodit do prdele :D . Vůbec jsem nechtěla, aby to tak vyznělo , načež jsem se začala smát , pak se přidala 3 osoba která u toho taky byla , což byla ta "hyena " se kterou jsem ve válce a celej šťastnej , že jsem konečně na lopatkách , ten se smál nejvíc ( takže o to pro mě horší ) . Ten , co tu usudnou otázku položil se nesmál skoro vůbec . Naštěstí to nebyl nikdo " vysokej" a byl mladej , takže se neurazil ( doufám ) , jen já jsem pak zjistila to byl redaktor onoho bulletinu, co prodávám . Tak si aspoň zjistil jaký pošukové prodávají " jeho" produkt :D .
Jasně, stávají se mnohem horší trapasy , jen mám pocit , že se nějak stupňujou , ale já se toho nebojím - za 14 dní tam jdu zase a kdo ví, třeba budu mít zase námět na článek .. i když možná radši ne ;-) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama