Sama ? proč ne !

18. května 2017 v 16:16 |  Březen 2017
Nikdy jsem nebyla příznivec toho, že bych si šla někam sama sednout nebo tak . Přišloi mi to prostě divný.
Nedávno otevřeli na fotbale klubovou restauraci, nejdřív jsem si taky říkala co tam budu dělat , ale tak byla to určitá povinnost se tam zajít podívat když jsem fanoušek .
První návštěvu jsem si naplánovala pár dní po otevření a dopoledne, aby tam nebylo moc lidí ( tak musí se pomalu,že ) . Jakej byl můj úděs když tam ze zákazníků nebyl nikdo ! a jen 4 číšníci , což znamenalo jediny- budou se soustředit jen na mě . A taky jo : jeden mě uved ke stolu, druhej si zapsal objednávku , třetí přines a u čtvrtýho jsem platila :D . Ale jinak hrozně fajn a dokonce jsem nepoužila ani časopis , kterej jsem si přinesla jakože znamení " nechte mě " , protože tam byly televize .
Líbilo se mi tam natolik,že jsem tam dokonce přišla i ve špičce a na oběd, takže jsem se tam fakt zdržela a za týden zas na kafe . Občas tam potkam i svoje vedoucí z brigády a tak spolu pár slov prohodíme . Sama nevim, proč je mi tam tak fajn, možná je to i tim ,že jsem "jejich " a že tam patřim .
Je fajn ,že jsem zjistila,že jít někam sama není nic hloupýho a že mě tam může bejt i příjemně a kdo ví, tředa je tohle odrazovej můstek k tomu vyzkoušet i další kavárnu nebo restauraci někde jinde :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 21:14 | Reagovat

Haha, navrhla jsem naše posezení jako v kavárně, a už je to tu! Dobrý! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama