Příště to bude lepší

30. května 2017 v 13:21 |  Květen 2017
Ach jo, já snad tyhle věci přitahuju nebo co . Možná si vzpomínáte , jak jsem tady nedávno psala,že jsem měla menší trapas s jedním klukem na brigádě . Docela mě to štvalo, protože na první setkání v životě to byl úvod dost drsnej a nechtěla jsem to tak . Nicméně jsem si řekla,že jestli bude nějaký "příště " , tak se nic takovýho nestane , budu se chovat jako dospělá a profesionálně .. říkat jsem si to mohla.

To "příště" nastalo a já to opět nezvládla . Začalo to celkem nevinně . Před brigádou vždycky volám vedoucímu , jakožto introvertovi mě dělá problém někomu volat a tak mám pokaždý připravenou tu samou ohlašovací větu ( nějakou improvizaci po mě nejde vyžadovat ) . Vyzvání to, nadechuju se k tý větě ,ale ouha - ten hlas patří někomu jinýmu ! . Tak mě to zaskočilo až bylo snad 5 vteřin hrozivýho ticha , vůbec jsem nevěděla , co dělat a dokonce mi i napadlo , jestli jsem si nespletla číslo , což je nesmysl . Nicméně jsem se konečně vzpamatovala a jak toho bylo na můj mozek už moc , začala jsem se tomu hlasu představovat a proč vlastně volám :D . Načež ten hlas mě začal uklidňovat,že ví, kdo jsem a konečně jsme se dobrali i k tomu, kdo je on a že ten dotyčnej, komu jsem volala tam není a že to vzal místo jeho .

Aby toho nebylo málo, tak on ke mě přišel i osobně , aby mě dovedl ke kolegům , ale za celou dobu jsme si řekli jen "dobrý den " a nashledanou " , což i chápu vzhledem k situaci ,že nebylo co dodávat. Když odcházel , tak se na mě tak divně podíval a asi si říkal, co jsem za magora . On mě vlastně jako normálně chovající se ani nezná , protože co naše setkání , to z mý strany něco trapnýho . Ještě,že je teď 2 měsíce od brigády pokoj, protože bůhví, co by ze mě vypadlo napotřetí..

Vážně tyhle věci dělat nechci , ale vždycky se stanou .. možná je to i tím , že se na to tak soustředim , že zákonitě se něco stane , ale co nikdo není dokonalej a kdo ví , možná nás tohle časem nakonec sblíží . Ten kluk se mi nejeví nějak špatně .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama