Přidat či nepřidat ?

18. května 2017 v 16:32
Řeč je o přidávání přátel na facebooku. Vždycky jsem si přidávala pouze lidi, který znám osobně a ty , který ne se mnou musejí mít něco společnýho , například zájem a tak . Rozhodně nejsem z těch , kdo si tam přidává takový ty , co jenom chtějí udělat rekord kolik mají přátel a našli si mě bůhví kde . Přece jen můj profil je docela osobní věc a tak chci mít pod kontrolou , kdo bude vědět co tam dávam .
Další skupina, kterou nemusim jsou takový ty sice přátelé , ale za celou dobu žádná aktivita , jak směrem ke mě , tak nakonec i já směrem k nim . Takový ty , že tam sice jsou, ale jakoby nebyli .Loni jsem dokonce udělala čistku,že jsem ty nekomunikativní smazala ( nikdo z nich si mě nechtěl přidat zpátky , takže ani z jejich strany nebyl zájem ) .
Teď jsem postavená před zajímalou situaci, kterou, ale nevim jak vyřešit . Jde o vozíčkáře se kteráma chodim na fotbal . Nikdy jsme se neskamarádili a já nikoho z nich na fb mít nikdy nechtěla . Zlom začal po tý akci, jak jsem tady psala . Nevim, jestli to brali tak jakože když jsme vedle sebe stáli na hřišti , že už je to "něco víc" každopádně já to tak neberu . Najednou žádost o přátelství od jednoho , dost mě to zaskočilo , ale přijala jsem ho , tak jako jeden mě nezabije , jenže za další den další z nich a tentokrát přijal žádost ode mě !. Což si vůbec nepamatuju, že jsem mu kdy posílala ,ale asi jo , i když jsou to asi už roky .
Nechci je tam ( i když zárověň splňujou obě moje podmínky - známe se osobně a máme stejnej koníček ) ,ale zároveň mi přijde blbý je vyhodit . Ten první to už je blbý ho smazat a ten druhej zase pouze přijal mojí žádost , takže zas blbý když jsem ho vlastně chtělá já , i když už si to nepamatuju . Navíc mám pocit , že to budou zas takový ty, který nejsou aktivní . Prostě mi to přijde zvláštní, že celý roky si mě nevšímali a teď se můžou přetrhnout.
Jak to máte vy ? dáváte si do přátel "každýho" nebo přemýšlíte ? A co když někoho úplně nechcete,ale zároveň je vám blbý ho smazat když ho znáte osobně ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama