Modrá velryba

18. května 2017 v 16:28 |  Duben 2017
Dneska jsem se z televize dozvěděla o "Modrý velrybě " . To,že by to mělo zmizet a hlavní českej propagátor na facebooku by měl jít bručet je jasný . Spíš se zamyslím, proč dnešní teenageři na to skočí . Sama mám 15 cti letou neteř. Dnešní děti hrozně moc touží po tom, aby je okolí "bralo " , neříkám,že moje generace to nechtěla , ale přijde mi ,že se o tom víc mluví , než kdysi .
Těžko můžeme tvrdit , že tohle by se nám nestalo , za mě ještě nebyli počítače tolik rozšířený a byli jsme šťastný i za jednu dneska už předpotopní hru , připojení k internetu měl málokdo a sociální sítě jsme vůbec neznali . Odolali bysme, kdyby jsme měli stejný možnosti jako dnešní teenageři ? Je pravda,že jsme asi jinak vychovaný než dnešní děti , ale myslím ,že by moc rozdílů nebylo . Je mi dnešních dětí celkem líto , mají to určitě těžší se prosadit ( už jen při zápisu do prvních tříd musí děti umět spoustu věcí , který po nás při zápisu nechtěli ) . Hodně asi " jedou " i takový ty školní kliky alá Amerika , musíte bejt IN a neustále jet naplno .
Co popřát potencionálním obětím " velryby " ? snad jen rozum do hrsti a buďte jen sami sebou , i když doba tomu být sám sebou moc nepřeje .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama