Mezi muži

18. května 2017 v 16:21 |  Březen 2017
Když se nad tim zamyslim, tak vlastně už od školky jsem byla nejradši mezi klukama. Měli jsme takovou partu, kde já byla jediná holka . I pak ve škole jsem se kamarádila s klukama . Na střední jsem si našla jedinou kamarádku , co jsem kdy měla , jenže časem se naše cesty rozešly , nepohodly se a byl konec . Nechci tady omívat to klišé , že chlapi jednají víc fér,ale co se týče dotyčný slečny je to pravda . S klukem jsem nikdy neměla takový problémy jako s ní .
Musim upozornit , že jsem odjakživa spíš klukovskej typ, ale moje orientace je vážně jen heterosexuální . S klukama si rozumim jistě i pro to ,že mám klukovský zájmy - fotbal , motorky , různý adrenalínový sporty . Nikdy jsem nechápala , jak se můžou holky bavit o nakupování, make- upu atd, mě to nikdy nic neříkalo . Nejsem ani typ ,že bych sváděla chlapy to vůbec . Vždycky jsem to brala jakože kamarád přes koníčky a pak možná něco . Bohužel se mi moc nedaří a vždycky jsem byla spíš kamarád, se kterým si můžete popopvídat o sportu atd . než ta na něco víc . Někdy to zamrzí , ale já se opravdu nechci nějak měnit v holčičí typ .
Nejsem zase nějaká mužatka to ne , ale oblíkam se ve sportovním stylu , někdy v metalovým , protože miluju metal, nosim celoživotně krátký vlasy , maluju se jen vyjímečně , sukně u mě nenajdete a na nějaký výstřihy " aby si mě někdo všimnul " na to nehraju už vůbec . Je jasný,že nejsem moc atraktivní , když bych ve vztahu byla spíš chlap já ,ale já prostě neumim se chovat jak holka a ani to umět snad nechci . Vždycky se mi vybaví takový ty pipinky, co "lovískujou" kňučí . atd , nebo pak takový ty zlatokopky , který vypadají spíš jak šlápoty .
Ale co třeba se taky časem někdo najde, kdo mě bude mít rád i když se třeba ve fotbale vyznam víc než on sám :D .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama