Metal a spol

18. května 2017 v 16:29 |  Duben 2017
Jedno z mála, co jsem v rubrice "o sobě " na sebe ještě nepráskla je muzika . Miluju metal a rock a to už od školky , vážně . Můj o 9 let starší brácha mě to pouštěl a já se zamilovala . Samozřejmě v tom věku jsem to nebrala jakože jedině metal to vůbec. Poslouchala jsem jak Dádu Patrosovou, Šmouly i Kelly family , ale když jsem tvrdou muziku poslouchala hodně často , tak se mi časem vryla pod kůži a já u ní zůstala .
Začínala jsem na Metallice , Nirváně atd . Trošku víc jsem se vymykala žánru muziky dětí ve školce a škole , ale to mi nijak nevadilo ( naopak jsem se cejtila hrozně dospěle před nima :D ) . Moje první kapela na kterou jsem si přišla sama a propadla jim byli Linkin Park . Tušim,že tak kolem 13 - 14 roku a vydrželo mě to několik let . 2 x jsem i na nich byla v Praze . Samozřejmě do mých uší přišli Korn, Slipknot , SOAD..,no prostě všichni takový ty "povinný" v tomhle žánru .
Díky kapele Good Charlotte jsem se na chatu skamarádila s několika holkama, se kterýma jsme se postupem času sešli i několikrát naživo . Není od věci,že i to těch 13 letech jsme spolu všechny stále v kontaktu i když už jen přes Facebook . Postupem času si říkam , jak jsem ty GC mohla vůbec poslouchat ,ale tak to má někdy asi každej nějakej ten hudební "zkrat " . Nicméně za ty holky jsem moc ráda, protože jsme si fakt "sedli "
Je spousta kapel z dospívání , který poslouchám dodnes , jsem taková ta stará škola a nebaví mě hledat někoho novýho , ono vlastně ani nic pořádně není a když , tak cílí na dospívající a to už není nic pro mě .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KATE. | Web | 18. května 2017 v 16:32 | Reagovat

Taky miluju rock a metal :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama