Mediální hvězda

18. května 2017 v 16:15 |  Březen 2017
Před lety jsem podstoupila svoje první "intervijů" . Pracuju pro jeden prvologovej fotbalovej klub, kde prodávam fanouškům bulletiny . Nejdřív jsem o tom nápadu nechtěla ani slyšet, protože jsem na to nebyla dost připravená už jen proto,že nerada na sebe upozorňuju , ale po nějaký době ( hodně dlouhý :D ) jsem si už o to řekla sama . Rozhovor ved můj kamarád , takže i to byl důvod proč se toho tolik nebát .
Začalalo to fotkama, který jsem tam sice nechtěla ,ale museli bejt . Pamatuju si, jak jsme s fotografem čekali až někdo půjde kolem,ale zrovna se ke mě lidi moc nehrnuli . Nakonec to padlo na jednu rodinu, která vůbec nevěděla která bije ( a kterou jsem od tý doby už nikdy neviděla :D ).
Asi za tejden přišla ta mluvící čás, což je pro introverta jako já hodně těžký . Nevim proč, ale naivně jsem si myslela ,že bude psát ty odpovědi písemně .. kdyby tak - vytáhnul na mě diktafon a mě se zhoupnul žaludek . Říkal mi,že se toho nemam bát ,ale bála jsem se ještě víc :D. Začátek byl celkem krušnej a padaly maximálně dvou slovný odpovědi,ale časem už to ze mě spadlo . Svůj podíl na tom asi mělo i to místo - lavička v parku mezi bordelem a injekčníma stříkačkama , takže neformální prostředí :D . Ke konci už jsem toho měla fakt hodně , protože nejsem typ, kterej dokáže odpovědět bez přípravy ,ale tady to tak chtěli , nicméně zvládla jsem to .
Poté mi kamarád ještě dal možnost něco opravit a už to šlo mezi lidi , jak na web klubu, tak na fb stránky . Bylo fajn bejt na chvíli viditelná , ale,že bych do toho šla někdy zase to nehrozí . Ale děkuju za to,že jsem si to mohla zažít.
Kdo chcete tady přikládam odkaz , fotky tam nejdou, ale nevim proč http://www.fcviktoria.cz/clanek.asp?id=Vozickarka-Pavlina-Hrachova-Fotbal-mi-pomaha-zaclenit-se-do-spolecnosti-9081
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 21:22 | Reagovat

No vida, mediální hvězdo! Tak proč ne, jsi mezi lidmi a nejsi tam trpěná, ale aktivní. A zřejmě už dost známá, užitečná, sympatická. A to jsi se bála, že se nechytíš! Přeju ti pobyt mezi lidmi a trochu pocitu, že nejsi nějak "jiná" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama