Kamarádi mizí

31. května 2017 v 17:07 |  Květen 2017
Každej potřebujeme přátele i já , i když coby velice introvertní osoba jsem jich měla vždycky málo, což mi nevadilo . Bohužel s odchodem ze školy jich ještě rapidně ubylo . Známe to všichni - slibujeme si, jak se budeme vídat dál pokud to půjde , nebo budeme v kontaktu aspoň přes smsky či facebook . Všechno hezký, ale časem zjistíme ,že osobní návštěvy nikdy nebudou a nakonec ani ta komunikace přes dráty . Můžu říct,že jen s jedním člověkem, kterýho jsem znávala osobně a se kterým nás osud rozdělil si píšu stále . Je to trochu zvláštní ,ale nejde nám ani tak o to, jak se máme , ale fungujeme jako jakási "psycho poradna " . Opravdu se můžeme jeden druhýmu svěřit kdykoliv, s čímkoliv a je to mnohem cenější než ty plky o ničem . A navíc tohle i "léčí " .

Někdy mi je i líto, že ty lidi si na mě už nevzpomenou ,ale i já mám svůj díl viny , protože ani mě se nechce některý oslovovat a když to má třeba tak i ten druhej , tak je nasnadě , že časem přestaneme komunikovat úplně . Dlouhý léta jsem si takhle psala se spolužákem ze základky smsky, ještě vcelku nedávno a celkem hojně . Nic se mezi náma špatnýho nestalo ,ale už víc jak půl roku nic , občas přemýšlím,že mu napíšu, ale nakonec ..

Dneska jsem taky dostala pozvání od jedný kamarádky . Už je to dávno, co jsme se odcizili a bylo v tom taky dost osobních věcí . Píšeme si tak maximálně když máme svátek , narozeniny nebo na Vánoce . Pozvala mě na jednu oslavu a napsala to hodinu před začátkem . Nemám řidičák a tak bych musela někoho poprosit ,aby mě tam narychlo odvezl , což nešlo a upřímně vidět jsem jí ani nechtěla - celej rok nic a najednu si na mě vzpomene ? díky, nechci. Stejně to podle mě udělala jenom ze slušnosti a nechtěla mě tam . Je těžký si udržet kamarády " na dálku " a myslim,že dřív nebo později to skončí každýmu .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama