Jak k tomu přijdou ?

18. května 2017 v 16:35 |  Duben 2017
Můžu říct,že za 30 let, co jsem na světě a na vozíku jsem už viděla hrozně moc postižených lidí a dětí . Od rannýho věku jsem jezdila do lázní, kde byli s maminkama extra hodně postižený děti . Měli pleny , nechodili, nemluvili a vlastně dokázali jen křičet . Věc, která by "normální" lidi asi sebrala , ale mě to přišlo vždycky úplně normální , taktéž mojí mámě . Nemyslete si,že jsme bezcitný , jen už jdme zvyklý na to nejhorší. Tak jasně,že taky občas si řeknu chudák to dítě a nebo člověk ,ale málokdy .
Musím se přiznat , že mi neskutečně vadí takový ty řeči lidí, co skončili na vozíku po úraze jejich vinou . Ty jejich sebevražedný sklony , věcný fňukání , otázky " proč já ? " atd . Tyhle lidi by se měli podívat na děti výše zmíněný ,oni se tak už narodili, nikomu nic neudělali a často jsou na tom daleko hůř než tyhle paraplegici a dokážou žít ! Asi si říkáte vozíčkář jako vozíčkář , ale u mě to tak nikdy nebylo . Nikdy jsem se ani nekamarádila s nějakým paraplegikem , oni myslí jinak než my, co to máme od narození nebo k tomu přišli časem vlivem onemocnění . S prominutím mě tyhle lidi přijdou jako hrozný sračky .
Nebo si vemte všechny ty rakoviny - moje máma jí před lety prodělala a můj děda na ní dokonce zemřel . Pak je tu ta nemoc ALS , ano i s tou mám osobní zkušenost - zemřel na ní mojí švagrový táta před lety , takže můj 5 letej synovec už má jen jednoho dědu . Co tyhle lidi udělali ? Nebo různý ty stavy, kdy se kluk dožije třeba jen 12 let atd.
Vim,že jsem hnusná , ale těm , který se dostali na vozík vlastní blbostí bych nedala ani korunu . Vím,že mě asi odsoudíte , ale zkuste se do mě vžít .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama