Horoskopy , karty...

18. května 2017 v 16:38 |  Květen 2017
Vždycky jsem myslela jinak než ostatní . Svýho času jsem hodně ujížděla na andělech, kartách atd . Je zvláštní , že tohle mají v oblibě hlavně ženy . Postupem času jsem od toho upustila, protože mi to přestalo bavit a upřímně mě to "lehčí " život nebo tak nepřineslo.
Karty , každej si je může vyložit, tak, jak potřebuje zrovna v tu chvíli, tak je jasný,že sedí . Vyvolávání anděla - to už je i na mě moc . Horoskopům nevěřím , hlavně ne těm v časopisech , kdy nějaká renovovaná " Madam Sybyla" předpovídá budoucnost a navrh vám i vypočítá váš dobrej a špatnej den , což je úplně přitažený za vlasy . Nebo takový to , jestli se k sobě hodíme s partnerem za základě zanamení či datumu narození . Jasně, něco sedět může , ale dle mě minimum . Docela by mě zajímalo , jestli se někdo rozhoduje jít do vztahu právě podle toho , jak se k sobě hodí a nebo naopak - vztah ukončí , protože se k sobě " nehodí" .
Donedávna jsem byla na facebooku na takový motivační stránce šmrncnutý , duchovnem a horoskopama . Uviduje mě , kolik žen se ztotožňuje s těma blábolama , stránka dává jen články typu: " jak miluje vaše znamení ", "jak pracuje", jak smutní" atd. Ve výsledku neustále opakujou charakteristiku znamení , jen to zasadí někam jinam . Samozřejmě to pasuje úplně přesně na všechny a lidi jsou spokojený . Odhlásila jsem se poté, co dali článek " 6 varovných příznaků vyšších sil " . Neskutečný , jak dámy se mohli ulajkovat a jak to všechno na ně sedělo .
V dnešní době jsou tyhle věci hrozně v módě až to ztrácí mysl..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama