Hořkosladká akce na fotbale

18. května 2017 v 16:31 |  Duben 2017
Včera jsem měla akci na fotbale , ze který jsem měla jakožto introvert celkem obavu , ale nebyla na místě . Šlo o koupi na autobus pro vozíčkáře . Nafasovali jsme trička, o kterých jsme neměli ani tušení a museli si je dát přes zimní bundy , takže ještě jak sedíme vypadali jsme jako pneumatiky Michelin .
První jeli lidi na mechanickým vozíku a měli nám na elektrických udělat místo a my vjet do mezery , což se samozřejmě stalo jen z části , ale aspoň jsem nebyla na očích všem těm kamerám a fotografům . Povolili nám se tísnit se střídaček, ačkoliv jsme všichni mysleli , že budeme na hřišti hezky veprostřed.
Hráči nastoupili , pak se k nám rozběhli a každýmu dali svůj dres , já měla jednoho a ten vyloženě chtěl " tu mladou paní ", jakožto mě a byl celej šťastnej , že na něj mezi samýma klukama vyšla holka . Řek mi , aby se mi ten dres líbil a tak . Pak rychlý foto , na kterým vypadáme jak tydýti , protože každej se koukáme někam jinam :D . Fotografů 3 zadky a nebyl tam nikdo, kdo by řek dívejte se na mě , tak jsme se tak různě natáčeli , je to škoda , protože to je ofiko fotka a ryhle pryč .
Jinak po zápase jsme museli na oplátku hráčům dát zase jiný trička , takže si s náma plácali a my jim je dávali , tohle se přiznám už bych mít nemusela , takže jsem jen dala tričko prvnímu, kdo měl volný ruce a celá šťastná , že už to mam z krku.
A jinak nám bylo přiznáno ( nikoliv však klubem ), že autobus na kterej se vybíralo už dávno koupenej je a navíc je to autobus , kterej mě kdysi dávno vozil i v mojí škole , hrozná šunka . Nemáme se o tom zmiňovat, ale tohle přehnali . Vybírají prachy od lidí na něco ,co už dávno je a vůbec to nebude nový . Je mi z toho docela blbě, to vědět předem , tak do toho nejdu a je to hodně černá kaňka na jinak dobrým večeru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama