Hlupáci 21. století

18. května 2017 v 16:45 |  Téma týdne
Hloupý lidi , jistě je jich hodně ,ale i my sami . Nemam ráda to pořekadlo , že nejhorší je srážka s blbcem , protože jak víme, že ten blbec nejsme i my ? Podle mě nejvíc dělají z lidí hlupáky média , spousta lidí hloupě věří všemu a zejména jedný nejmenovaný stanici . Na tu už se roky radši nedívám .
Vůbec v dnešní době jakoby lidi nedokázali myslet sami za sebe a je až neskutečný, čemu jsou ochotný věřit jen proto,že to někde viděl nebo slyšel a tak to musí bejt pravda bez toho, aniž by si udělal vlastní úsudek Média šíří jen paniku a vyvolávají nenávist. Další kapitola hloupých lidí je ta, který sbírají body za nákupy , je neskutečný, jak se dokážou napálit a nedojde jim , že konečná cena je daleko vyšší , než kdyby si to koupili normálně nebo jinde . Dokonce jsem četla, že někde došly hračky za body a lidi se poprali . Kde to jsme ? Pak samozřejmě ty dny, kdy začíná platit leták s akcema - lidi neskutečný zvířata .
Ne,že by lidi byli až tak hloupý ,ale dělá to z nich dnešní doba , stádo ovcí , vymývání mozků různýma akcema a neověřenýma zprávama .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama