Fanoušek s rozumem

18. května 2017 v 16:19 |  Březen 2017
Jak už bylo napsáno, tak mam ráda fotbal a dá se říct pravidelně na něj chodim .Nejsem takovej ten fanatik, kterej má zeď pomalovanou klubovejma barvama, samý plakáty atd . Není mi už 14 , abych to prožívala . Nenosim šálu , čepice atd. , na zápasech jsem v "civilu ". Fotbal beru jako fajn hru a je mi celkem jedno, jestli hraje "áčko " nebo žákovskej tým , zajdu na všechno .
Jsem takovej fanoušek, kterej má čistou hlavu a rozhodně nestojim za klubem za všech okolností . Upřímně moc nechápu ty, který jsou oddaný až za hrob , sjíždí všechny zápasy a fandí třeba už 10 let . Co se týče mě, tak vlivem introverze nedokážu nic prožívat navenek , takže narozdíl od jiných fandim v duchu , neposkakuju atd. Někdy je to divný, když lidi kolem mě křičí, prožívají to a já ne ,ale tak už jsem si zvykla a oni na mě taky :D . Fandit se dá i tak,že to není vidět a ne že ne .
Jo a letos ke kulatinám jsem dostala svůj klubovej dres , kterej jsem zatim na fotbale ještě neměla - tak je zima, no :D . Ne, líbí se mi a je to hezkej dárek ,ale... ale jo někdy si ho na sebe vezmu :) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama