Dobojováno

28. května 2017 v 10:00 |  Květen 2017
Titul jsme nevyhráli a já se ptám, proč taky jo . Za těch x zápasů na který se nedalo koukat a titul Slávii jsem přála a morálně je jedině dobře , že je v těch správných rukou . Včera jsem byla na onom rozhodujícím zápase osobně přítomna. Jsem mrcha , ale pro mě byl nejšťastnější moment, když ta osoba, kterou nemůžu vystát byla hodně zklamaná a vypadala jako,že se každou chvíli zhroutí , snad nějaká satisfakce za všechno ( karma existuje ) . Po zápase rozpačitej klid , nikdo tentokrát neběžel na hřiště a jen hráči roztáhli pod už skoro prázdným stadionem transparent " děkujeme za podporu " .

Nikdy jsem nechápala podstatu slavení tutulů . Jasně, fotbalisti si to odmakali a ty mají právo slavit , potažmo celej realizační tým , ale proč fanoušci ? Co je na tom tak záslušnýho ,že fandí ? to je snad normální ! a navíc vždycky na ty poslední zápasy sezony lezou ty , co nejdou jinak celej rok , tyhle lidi bych tam ani nepustila a určitě jsou to jedni z těch, co ze sebe dělají nejvěrvější fandy . A i kdyby ten titul byl , co bych z toho já měla ? chleba levnější nebude a celkově nechápu tyhle mega oslavy , jsou přece daleko důležitější věci než sport a neměl by se brát vážně . Já bych z toho například neměla ani tu kocovinu , protože jsem abstinent.

Po skončení zápasu byla možnost přesunout se do pivovaru , kde hrála nějaká kapela , čepovali pivo zdarma a kam hráči následně přijeli . Už předem jsem věděla,že tam nechci , i když by to dopadlo jakkoliv , protože mačkat se tam s několika tisícovým davem ? to bych byla blázen . Jinak za sebe jsem maximálně spokojená - skončila mi brigáda - ke konci už jsem taky mlela z posledního , x měsíců neuvidim toho mýho "oblíbence" a titul je tam, kde má bejt . Ideální stav . Velká gratulace novýmu mistrovi ligy :) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB | E-mail | Web | 28. května 2017 v 10:42 | Reagovat

Pokud děláme v něčem pořádek, tak logicky přemisťujeme to co je na špatném místě, na správné místo, nestačí přemisťovat jenom věci, musíme začít přemisťovat i myšlenky v hlavě, a přemisťovat i lidi. Pokud je někdo nemocný, tak se přemístí do nemocnice, a tak je to správné, pokud je někdo zloděj, tak se přemístí do vězení, pokud někdo věří v nějakou nám cizí víru, tak se přemístí tam, kde všichni věří v tuto víru, atd.

Zavedou se globálně měsíční fyzické a psychické GVKB testy u všech lidí od 7 let do 70 let, test určí kam se člověk přemístí, a tak se třeba starý prezident republiky přemístí do domova pro důchodce, ředitel se přemístí na pozici náměstka ředitele, Rom se přemístí do Indie, Mohamedán se přemístí do Afriky, Ukrajinec se přemístí na Ukrajinu, atd.

Skončí období nepořádku, kdy lidi byli tam, kde nemají správně být, GVKB globální testování budou provádět jenom GVKB roboti, aby se zamezilo chybám. Ten kdo se bude snažit drze vyhnout měsíčnímu testování, ten bude jako narušitel eliminován, pořádek je třeba udržet i za toto velikou cenu, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a tak bude GVKB roboty eliminován.

2 Kitty | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 22:09 | Reagovat

[1]: Za tebe, ty magore, se autorce blogu omlouvám. Asi jsi se mentálně narodil hodně předčasně! :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama