Děti ? díky , nechci

20. května 2017 v 18:41 |  Květen 2017
Asi jako jedna z mála můžu říct, že nikdy nechci děti a nikdo mi to ani nevyčítá nebo se tomu nediví. V první řadě jsem nikdy nebyla taková ta , že bych od mala nakukovala do kočárů a rozplívala se , to vůbec . Nikdy jsem neměla žádnej vztah k dětem a spíš mi vadili .
Poprvé jsem se tetou stala ve svých necelých 15ti telech , takže velmi brzy a v kombinaci puberty a mýho postoje k dětem to rozhodně nebylo nic úžasnýho a nebyla jsem na to bejt tetou ještě připravená . Podruhý jsem se tetou stala v 25 ti letech , takže už jsem byla starší, ale ani tenkrát mě to k dětem nějak nepřitahovalo a vím,že dítě nechci . Nedokážu se s nima bavit jako s dětma , beru je jako dospělý a celkově nevim jak na ně.

Další důvod a asi i ten nejdůležitější je, že zatim nemám s kým mít dítě i kdybych ho třeba chtěla . Pak taky ten důvod zdravotní - moje postižení sice není dědičný , ale je velká pravděpodobnost , že by se mi taky narodilo s postižením jako třeba autismus nebo downův syndrom , prostě samý těžší postižení , pak taky hraje roli "otec " pokud by byl taky nějak handicapovanej , tak je vyšší šance postiženýho dítěte než kdyby byl partner zdravej . Vlastně ani pořádně nevim , jak to je , každopádně je to asi dost riskantní na všechny strany . Možná bych mluvila jinak mít partnera , ale narodit se mi dítě s postižením asi bych to nezvládla . Navíc by mě musel hodně pomáhat i partner a co si budeme povídat - málokdo by tohle ustál .
Takže bych i řekla,že je vlastně dobře, když děti nechci a nemusim to řešit , protože asi je hrozný chtít ,ale zároveň vědět , že máte limity a byl by to risk .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 22:14 | Reagovat

S dětma to mám taky tak, nezvykla jsem si áchat nad každým miminem, protože jsem byla dlouho sama a manžel potom - škoda mluvit, taky nechtěl a taky neměl vztah k dětem. Můžu říct, že teď je mi v tomto ohledu dobře

2 ogukiyi | E-mail | 1. srpna 2018 v 5:15 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama