Čekání na boj

18. května 2017 v 16:24 |  Duben 2017
Docela věřim na to ,že lidi k vám přijdou do života proto , že to má nějakej význam a můžete si z toho něco odnést . Od loňskýho července mám taky jednoho takovýho člověka , ale nechápu to , co má v mým životě za funkci . Začalo to tim,že přišel na pracovní místo místo mýho nejlepšího kamaráda , což samo o sobě hned z něj ze začátku udělalo nejhoršího člověka ( i když samozřejmě vim,že je to nesmysl a kamarád by odešel i tak ) . Tak fajn, říkala jsem si ,že tomu dám čas , nelze odzuzovat někoho , koho neznáte , jenže přišel den, kdy jsem ho viděla naživo ..
První dojem byl ten ,že to bude spíš takovej "chudáček " a že není důvod se ho bát . Jenže časem se začal projevovat dosti výrazně . Je to typ, kterej s lidma dokáze manipulovat , je hrozně společenskej , vtipnej a dokáže lidi ukecat . Po mě se snažil i vyjet , ale já to brala jako srandu , protože toho fakt ne . Totálně mi neseděl v ničem, intrikaří a bylo v něm něco divnýho , co ani dnes nedokážu popsat , ale v zájmu " klidu " jsem víc jak půl rok mlčela . Ono totiž , kdybych něco řekla, mohla bych bejt bita a přišla bych o výhody . Jenže na druhou stranu se nedokážu přetvařovat a tiše doutnat, to taky není to pravý .
Před 2 měsícema se stalo něco, kdy už to nešlo skrývat , byla to prkotina, co to odstartovalo , ale já mu napsala pravdu s tim,že ho moc nemusim , což je ještě mírně podáno . Zareagoval, tak, jak jsem nečekala a to, že já mu nevadim , což je blbost . Totálně mě to ještě víc vytočilo , že ten blbec dělá jako by se mu nestalo . Když jsem ho od tý doby uviděla poprvé naživo , měla jsem sto chutí s nim pořádně zatřást. Je blbost po tom všem , co jsem mu napsala ,že mu nevadim . Aby toho nebylo málo, tak se do toho připlet můj kamarád , kterej ho zná taky a hrozně se divil, proč nemam pana XY ráda . Naštěstí jsme oba rozumný, nikdy jsme se nehádali a domluvili jsme se, že se o něm bavit nebudeme, protože se stejně neshodneme .
Je hrozný , jak všichni XY mají rádi a pak ta otázka a proč ne ty ? Protože proto , vim,že dokáže lidi akorát zmanipulovat a hodně dělá i to ,že by taky přišli o svoje výhody , takže si ho nebudou znepřátelovat. A náš vztah dneska ? těžko říct - všichni mu tykají a my , ač je jen o 2 roky starší než já si vykáme , ale mě to nevadí . Je v pozici, kdy nemůže dát tolik najevo,že mu někdo vadí , takže bych já měla bejt "na koni" ,ale asi to tak není . Oba když něco chceme, tak kolem sebe našlapujeme po špičkách a ani jeden nezaútočí naplno, i když to je v nás obou , pořád máme toho druhýho pod kontrolou a vzájemně se podezříváme, co zase udělá . Zbejvá jen doufat,že ještě nějakej čas to vydrží , protože až to praskne bude to nejspíš definitivní a hodně zlý .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 21:57 | Reagovat

Taky jsem měla v povolání takových "Sychru". Ale čas oponou trhnul a on vyšuměl, nikdo ho pro jeho důležitářství neměl rád. Nakonec zašel sám jako pes :-)

2 Kitty | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 21:58 | Reagovat

[1]: Ach jo - chybka se vloudila: Takovýho Sychru::.. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama