Bez internetu

18. května 2017 v 16:39 |  Květen 2017
Nikdy bych nevěřila,že bejt bez připojení na net budu tak mimo . Nikdy jsem se nepovažovala za nějakýho závisláka,kterej potřebuje bejt online celej den a ideálně ješte viset na netu v mobilu , když nejsem doma , ale minulý dny mě utvrdili v tom,že jím asi budu .
V sobotu kolem 8 ráno net normálně šel, když jsem asi za 2 hodiny chtěla na něj znova , router přestal svítit a všechny kontrolky . Naštěstí byl u mě brácha a zjistil,že je asi špatnej kabel do routeru a zázračně do nějak zprovoznil jiným kabelem . Dost se mi ulevilo , bohužel druhej den ráno už to opět vůbec nešlo a tak jsem použila net do mobilu . Toho fanoušek nikdy nebudu , ale v krizi dobrý , samozřejmě,že časem jsem vyplýtvala ty svoje data a teď už nemám skoro nic. A to mi začalo bejt ouvej . Jsem momentálně u rodičů a máme ten net společnej a i našim začalo vadit ,že se na nic nemůžou podívat . Já nic nutně ani nepotřebovala , ale už ten pocit .. Táta zavolal dneska jednoho našeho rodinnýho "odborníka" přes pc , ten přišel , zjistil,že router a to kolem je v háji a půjčil mě zatím svůj router . Měli jsme štěstí protože podělat se něco takovýho o víkendu a kor když je prodlouženej není vůbec dobrý .Provizorně to je a to je hlavní .
Ale abych se vrátila ke mě - fakt mě to překvapilo, jak jsem na to reagovala . Napětí, nervozita , že se nemůžu kouknout ani do mailu , kdyby něco přišlo , i když vím,že asi by stejně nic nepřišlo,ale co kdyby .. I když možná bych si taky na to časem zvykla , až by ten absťák polevil , koneckonců moje dětství bylo celý bez internetu a žili jsme , ale dneska už se bez toho žít nedá .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama